Bosch promuje chłodziarko-zamrażarki NoFrost z technologią VitaFresh plus

July 20, 2016

Bosch promuje chłodziarko-zamrażarki NoFrost z technologią VitaFresh plus

Do końca września potrwa kampania firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego promująca chłodziarko-zamrażarki Bosch NoFrost z systemem utrzymywania świeżości produktów VitaFresh plus. Za realizację szeroko zasięgowej kampanii odpowiadają PrimeMovers, OMD i Arc.

Promowany w reklamach system VitaFresh plus to opracowana przez niemieckich inżynierów technologia VitaFresh plus, pozwalająca na dłuższe przechowywanie żywności w lodówce.

To właśnie ten element eksponowany w kampanii chłodziarko-zamrażarek marki Bosch. Rozpoczęła ją emisja spotu telewizyjnego w ogólnopolskich i tematycznych stacjach, która potrwa do końca lipca. Obecność w telewizji wspierać będzie kampania prasowa, która swoim zasięgiem obejmie najpopularniejsze tytuły wnętrzarskie, kulinarne, kobiece, parentingowe, podróżnicze i lifestyle’owe.

Najdłużej, bo do końca września, potrwa kampania internetowa. Centralnym jej punktem będzie strona internetowa nofrost.pl, na której znaleźć można porady dotyczące właściwego przechowywania warzyw i owoców.

W internecie będzie można również zobaczyć bannery na największych ogólnopolskich i tematycznych portalach. Uzupełnieniem kampanii będą działania eCommerce i obecność w mediach społecznościowych: fanpage FB Bosch Home i Instagram. Przez cały czas działania wspierać będzie kampania PR, a także obecne w sklepach materiały POS.

Za spot telewizyjny odpowiada PrimeMovers. Media do kampanii tv zaplanował dom mediowy OMD, a do kampanii w internecie – ACR Media House.

wirtualnemedia.pl / Przeczytaj pełen artykuł tutaj