Główna nagroda dla Polaków na World Media Festival

May 12, 2015

Główna nagroda dla Polaków na World Media Festival

Złota nagroda w kategorii „Public Relations: filozofia firmy i portret” w 2015 roku to najwyższe wyróżnienie dla polskiego filmu korporacyjnego. Film możecie obejrzeć poniżej:

Przygotowany przez PrimeMovers w 2012 roku film dla tego samego klienta nagrodzono dwukrotnie srebrną nagrodą na World Media Festival w Hamburgu i brązową nagrodą na New York Festivals (www.youtube.com/watch?v=_DTVpao6ybE).

– Dziękuję przedstawicielom PGNiG za zaufanie, którym nas obdarzyli, a ekipie filmowej za staranność i serce, które włożyli w pracę nad filmem – powiedział Grzegorz Szyroki, prezes PrimeMovers i producent filmu, od 13 lat tworzący filmy reklamowe i korporacyjne dla największych firm na rynku.

World Media Festival to jeden z najważniejszych festiwali w branży medialnej, skupiający się przede wszystkim na mediach globalnych m.in. w dziedzinie reklamy, animacji, filmu dokumentalnego, edukacji, rozrywki, komunikacji korporacyjnej i public relations. Zwycięzców w czternastu kategoriach wybierało doceniające innowacyjność niezależne jury, złożone ze specjalistów z całego świata. W tym roku o uznanie walczyło kilkaset produkcji z ponad 30 krajów. Nagrody zostały wręczone 6 maja 2015 roku na uroczystej gali w Hamburgu.

portalfilmowy.pl / Przeczytaj pełen artykuł tutaj